Odwiedź Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

Odwiedź Plan Filmowy dla zwiedzających

PLAN FILMOWY to niezwykła opowieść o pracy filmowców i o powstawaniu dzieła filmowego. Wyjątkowa scenografia, kostiumy i rekwizyty przenoszą zwiedzających w czasie i pozwalają poczuć atmosferę miejsca, w którym na co dzień pracują twórcy filmowi. 

PLAN FILMOWY składa się z dwóch części, scenograficznej i kostiumowej. 

Odwiedź wystawę o powstawaniu cyklu Polska Niepodległa - Historia w ożywionych obrazach i Sklep Filmowy

Wystawa Jak powstaje film ? Polska Niepodległa – Historia w ożywionych obrazach opowiada o kulisach powstawania cyklu. Odkrywa przed widzami tajniki produkcji filmowej od momentu powstawania scenariusza, poprzez zdjęcia filmowe, po efekty specjalne.

Odwiedzający mają okazję zobaczyć kostiumy filmowych bohaterów, fotosy i werki z planu filmowego, obejrzeć wybrane filmy i poczuć niezwykłą atmosferę pracy na planie filmowym. Wystawa mieści się w budynku 4A na terenie WFDiF, przy ulicy Chełmskiej 21. 

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Nie obowiązują rezerwacje. Na wystawie znajduje się również Sklep, w którym można zakupić wydawnictwa DVD, pamiątki oraz książki o tematyce filmowej.

Weź udział w warsztatach filmowych

Warsztaty wokół PLANU FILMOWEGO to działania o wymiarze teoretycznym i praktycznym, prowadzone przez specjalistów pracujących, na co dzień w branży filmowej, mających doświadczenie na polu edukacji. 

Warsztaty skierowane są do różnych grup wiekowych. Ich celem jest rozwijanie zainteresowania sztuką filmową i poznawanie specyfiki poszczególnych zawodów filmowych. 

Odwiedź Sklep i Kawiarnię Filmową

Zapraszamy na Chełmską 21 do filmowego sklepu, w którym dostępne są wydawnictwa DVD, pamiątki oraz książki o tematyce filmowej. 

Sklep i Kawiarnia znajdują się w budynku nr 3, na I piętrze. 

Wytwórnia filmów Dokumentalnych i Fabularnych

ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa

Masz pytania?

Wybierz preferowaną formę kontaktu i skontaktuj się z nami!